Akciju sabiedrība „Tehnoinform” ir valsts fabrikas „Tehnoinform”tiesību pārņēmēja un darbojas papīra izstrādājumu tirgū jau kopš1967.gada. Uzņēmums uzsāka darbu 1967.gada 1.janvārī kā izmēģinājumu eksperimentālā perfokaršu fabrika „Sloka”, savukārt09.04.1971. tā tika pārdēvēta par izmēģinājumu eksperimentālotehnisko informācijas līdzekļu nesēju fabriku „Tehnoinform”. Uzņēmums ražoja perfokartes, perfolentes un citus papīra informācijas nesējus. Pēc Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 1991.gada augustā uzņēmums kļuva par valsts fabriku „Tehnoinform”. Uz valsts fabrikas bāzes tika izveidota slēgta tipa akciju sabiedrība „Tehnoinform”, kura reģistrēta LR Uzņēmumu Reģistrā 1992.gada 6.aprīlī.

A/s “Tehnoinform” šobrīd ir viena no lielākajām papīra produkcijas ražotājām Baltijas valstīs. Akciju sabiedrības ražošanas un noliktavu kopējā platība sastāda 15000 m2.

2010.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 6 539 792 LVL. Rūpnīca ir apgādāta ar mūsdienīgām ražošanas iekārtām dažāda veida papīra izstrādājumu ražošanai.

Izgatavojamās produkcijas īss raksturojums:

  • Papīra lente printeriem, arī daudzkārtu paškopējošā, ar apdruku un bez tās;
  • Veidlapas un biznesa formas no ofseta un paškopējošā papīra;
  • Kases aparātu lentes – termo, ofseta, divkārtu paškopējošās, ar apdruku un bez tās;
  • Faksa papīrs rullīšos;
  • Visu veidu pašlīmējošās uzlīmes ar apdruku un bez tās, ruļļos un loksnēs;
  • Cita veida poligrāfijas produkcija pēc individuāla pasūtījuma.

Izejvielu piegādātāji ir tādi uzņēmumi kā “UPM Kymmene” (Somija), “Koehler”, “Mitsubishi”, “Kanzan” (Vācija), “Pasaco” (Polija), “Appleton” (ASV), “Kotlas” (Krievija) un citi. Ilggadēja šo pasaulslaveno uzņēmumu darba pieredze garantē augstas kvalitātes izejvielu savlaicīgu piegādi tieši no rūpnīcām par visizdevīgākajām cenām. Izveidotās attiecības ar sadarbības partneriem ir stabilas un uzticamas.

A/s “Tehnoinform” realizē savu produkciju Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Zviedrijas, Ukrainas, Krievijas un Baltkrievijas tirgos.

A/s “Tehnoinform” nodrošina klientus ar produkciju kā ar savu tirdzniecības pārstāvniecību palīdzību, tā arī ar lielu vairumtirgotāju palīdzību, ar kuriem noslēgti ilgtermiņa līgumi. A/s “Tehnoinform” izveidojušās labas attiecības ar tādiem sadarbības partneriem kā “Freko”, “Officeday Latvia”, “Gaita”, “Ūpis”, “Tehnoinform Serviss” un citiem.

Mūsu klientu vidū ir tādi uzņēmumi kā Valsts ieņēmumu dienests, Valsts policija, Latvijas Pasts, Latvijas Dzelzceļš, Veselības norēķinu centrs, Veselības inspekcija, CSDD, Citadele banka, Swedbank, SEB banka, DnB Nord Banka, GE Money Bank, Narvesen, lielveikalu tīkli Maxima, Mego, Iki, Top, Prisma, Stockmann, DSV Transport, DHL Latvia, Lango R&D, A.Aptieka, Mēness aptieka, Forum Cinemas, Latvijas Tālrunis, Autoosta, British American Tobacco Latvia, Latvijas Balzams, Aldaris, Cēsu Alus, Coca-Cola HBC Latvia, Tukuma Piens, Venden, Eden u. c.
Piedāvājam 5 krāsu UV apdruku, arī ar speciālu aizsargsistēmu – mikrotekstu, UV-neredzamo krāsu, termojūtīgo krāsu u. c. Mums ir liela pieredze loterijas biļešu, monētu iesaiņošanas papīra, bankomātu čeku lentu un iepakojuma ražošanā.

Piedāvājam izgatavot dažādu veidu pašlīmējošās uzlīmes ar apdruku, laku, zelta foliju u. c.

Lielā darba pieredze ļauj mums garantēt augstu produkcijas kvalitāti, savlaicīgu piegādi un produkcijas kvalitātei atbilstošas cenas. Ražošana maksimāli tiek piemērota klientu vajadzībām, uzklausot viņu vēlmes un ieteikumus.

A/s “Tehnoinform” ražotā produkcija atbilst visiem Eiropas standartiem un kvalitātes prasībām.